Wed. January 12th
Grades K-3 Cost is $3.25
Meal includes: Hot dog, chips and fruit cup.
Grades 4th -8th Cost is $4.00
Meal includes: 2 hot dogs, chips and fruit cup.
Money is due by 12noon Monday, Jan 10th
Milk and water are available for an extra $.50
No comments:
Post a Comment